Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Main Menu

Banner

Шановний, користувач! Будь ласка, перед роботою з дошкою оголошення уважно прочитайте Угоду користувача з дошкою оголошень EG24.org

 

1. Загальні положення

1.1. Ця угода укладається між Покупцем і дошкою оголошень в момент подачі оголошення або розміщення інформації в новинному розділі, а також розміщенням інформації на головній сторінці сайту у вигляді рекламних блоків, статей.

1.2. Інформація, розміщена на сайті EG24.org, містить умови розміщення оголошень, їх оплату і являє собою публічну оферту, статус якого, закріплено ст.633 Цивільного кодексу України (ЦКУ). Акцептом є факт подання оголошення або оплати послуг з реклами або розміщення інформації у вигляді статті.

1.3. При розміщенні оголошення Покупець погоджується з умовами, обумовленими цією Угодою, шляхом проставлення позначки в графі "я прочитав і згоден з правилами Угоди користувача" при розміщенні оголошення.

1.4. Розміщувати оголошення на сайті EG24.org може будь-яка фізична або юридична особа, здатна прийняти і оплатити додаткові послуги.

1.5. Послуги оплачуються в національній валюті України через платіжні системи розташовані на сайті.

2. Відвідувач сайту

2.1. Відвідувачем сайту є будь-яка приватна особа, яка зайшла, переглянула хоча б на одну сторінку сайту без попередньої реєстрації та авторизації на сайті, форумі.

2.2. Відвідувач, який зареєструвався і авторизувався з використанням унікальних індивідуальних даних, стає користувачем сайту.

2.3. Користувач має доступ до розширених можливостей, що надаються в рамках сайту.

2.4. Для того щоб користуватися ресурсами, сервісами, можливостями сайту, користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з Угодою. Користувач не має права користуватися сайтом, якщо він не прийняв умови Угоди.

2.5. Відвідувач не має права користуватися послугами сайту і не може прийняти умови Угоди, якщо Відвідувач не досяг встановленого законодавством віку для укладення подібних угод; або не виконав інших умов для укладення подібних угод передбачених законодавством.

3. Використання матеріалів сайту

3.1. Використовувати Інтерактивні ресурси сайту, залишати відгуки, коментувати матеріали, публікувати власні матеріали і вести онлайн-спілкування можуть тільки зареєстровані відвідувачі — користувачі сайту.

3.2. Користувач має право:

3.2.1. розміщувати повідомлення на форумі;

3.2.2. коментувати відгуки, записи в блозі, відеоогляди;

3.2.3. використовувати ресурси сайту іншим способом, що не суперечить основам його діяльності.

3.3. Авторські права на матеріали сайту, ресурси, сервіси, якщо не вказано інше, належать Адміністрації Сайту.

3.4. Копіювання матеріалів сайту без письмової згоди адміністрації заборонено.

3.5. Допускається часткове цитування матеріалів сайту на нерегулярній основі з обов'язковим посиланням на сторінку-джерело цитати (не більше 5% від загального обсягу матеріалу).

3.6. Всі назви, найменування, торгові марки, символи і слогани, зареєстровані в установленому порядку, є власністю їх законних власників. У матеріалах сайту не використовуються значки (r) та/або ™ для їх позначення.

4. Правила коментування та написання відгуків

4.1. При написанні відгуків і коментарів користувач повинен дотримуватися встановлених правил і обмежень.

4.2. Незнання правил, у тому числі і обмежень на розміщення інформації та використання ресурсів сайту, не звільняє відвідувача (у тому числі і користувача) сайту від їх виконання, а в разі їх порушення від відповідальності відповідно до цієї Угоди та законодавства України.

4.3. На сайті заборонені:

4.3.1. використання форми відгуків не за призначенням (наприклад, для оголошень купівлі-продажу з використанням чужих даних: телефону, email, ПІБ і т. д.);

4.3.2. образлива поведінка по відношенню до інших відвідувачів, представників Адміністрації Сайту;

4.3.3. розміщення нецензурних висловлювань;

4.3.4. публікація повідомлень з метою провокування різкої реакції інших учасників ресурсу (тролінг);

4.3.5. розміщення несанкціонованої реклами, комерційних повідомлень або оголошень;

4.3.6. розміщення матеріалів, що містять образливі вирази, ознаки дискримінації за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю;

4.3.7. несанкціоноване розміщення Користувачем матеріалів, авторські права на які належать третім особам;

4.3.8. пропаганда комп'ютерного та аудіо-відеопіратства в будь-якій формі, публікація посилань на файли та / або сайти, що безпосередньо порушують або сприяють порушенню авторських прав третіх осіб (торрент-трекери, файлообмінники, варез-сайти);

4.3.9. створення облікових записів, в яких ім'я користувача імітує службові імена (Адміністратор, Модератор і т. д.), або подібно імені вже зареєстрованого Користувача;

4.3.10. використання в текстах повідомлень ВЕЛИКИХ ЛІТЕР, розділових знаків і спецсимволів, крім випадків, які регламентовані правилами використовуваної мови;

4.3.11. публікація закликів до насильницької зміни або повалення конституційного ладу, захоплення державної влади; до зміни державного кордону України; до погромів, знищення майна, захоплення будівель або споруд; до агресії або до розв'язання військового конфлікту; інші дії та публікація будь-яких повідомлень, заборонених законодавством України;

4.3.12. розміщення повідомлень (відгуків, коментарів), які повторюють повністю, частково або за змістом і змістом попередні повідомлення (відгуки, коментарі), в тому числі і видалені адміністрацією сайту на підставі цієї Угоди.

4.3.13. розміщення інформації (матеріалів, оголошень) про товари і послуги, реклама яких заборонена, обмежена законодавством або здійснюється з дотриманням встановлених законодавством умов, у тому числі: реклама зброї, наркотичних, психотропних речовин, їх прекурсорів, азартних ігор, товарів, вільна реалізація яких заборонена або обмежена законодавством.

4.4. На сайті не вітається розміщення повідомлень, позбавлених інформаційного навантаження і не стосуються тематики ресурсу.

5. Відповідальність за розміщення матеріалів

5.1. В рамках сайту користувачам надається майданчик для спілкування (відгуки, блог, форуми, система коментування і т.п.). Висловити свою думку з тематики сайту може будь-який користувач.

5.2. Відповідальність за достовірність інформації, розміщеної в загальнодоступних розділах сайту (відгуках, форумі, коментарях) несе виключно її автор.

5.3. Загальнодоступні розділи сайту піддаються постмодерації-перевірці модератором (уповноваженим представником Адміністрації Сайту) після розміщення повідомлень.

5.4. Відвідувач, який вважає інформацію на сайті такою, що прямо порушує чиїсь інтереси, і користувач, який розмістив інформацію, можуть зв'язатися з адміністрацією сайту для усунення розбіжностей, викликаних розміщеною на сайті інформацією. Такі відвідувачі та / або користувачі попередньо зобов'язані самостійно, шляхом спілкування в рамках сайту спробувати вирішити спірні на їх погляд питання, прийнявши для цього розумні заходи.

5.5. Адміністрація сайту має право в будь-який час припинити дію Угоди з користувачем, в тому числі, якщо Користувач порушив будь-яке положення Угоди або вчинили дії, які явно вказують, що Користувач не має наміру або не здатний дотримуватися положень Угоди.

5.6. Модератор, при порушенні користувачем умов цього положення, може видалити розміщену інформацію, відгук, коментар; заблокувати аккаунт; заборонити доступ користувача до сайту або виключити доступ до частини можливостей сайту за IP-адресою.

5.7. Користувач усвідомлює і погоджується, що самостійно несе відповідальність за розміщення інформації (матеріалів, оголошень про товари і послуги, реклама яких заборонена, обмежена законодавством або здійснюється з дотриманням встановлених законодавством умов, у тому числі: реклама зброї, наркотичних, психотропних речовин, їх прекурсорів, азартних ігор, товарів, вільна реалізація яких заборонена або обмежена законодавством. Адміністрація не несе відповідальність за зміст інформації (матеріалів, оголошень), розміщених користувачем сайту.

6. Угода про конфіденційність

6.1. Порядок збору, використання та розголошення інформації, яка може бути визнана конфіденційною, здійснюється на підставі Угоди про конфіденційність.

6.2. Приймаючи умови цієї Угоди або відвідуючи сторінки сайту, відвідувач автоматично погоджується з умовами Угоди про конфіденційність в частині використання персоніфікованої та неперсоніфікованої конфіденційної інформації відповідно.

6.3. Збір, зберігання, використання, обробка, розголошення інформації, отриманої адміністрацією сайту в результаті відвідування приватною особою (відвідувачем або Користувачем) її сайтів та/або заповнення реєстраційних форм, у тому числі і персональні дані користувачів, здійснюється адміністрацією сайту відповідно до законодавства України. Приватна особа (відвідувач або Користувач) усвідомлює і надає згоду на збір і обробку своїх персональних даних адміністрацією сайту в рамках і з метою, передбачених умовами призначеного для користувача повідомлення, Угоди про конфіденційність відповідно до законодавства України; зобов'язується повідомляти в письмовій формі адміністрацію сайту про зміни його персональних даних.