Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Main Menu

Навіщо потрібна реклама? Збільшення доходу, створення іміджу компанії, Популярність товару – як не дивно, це все вдруге. В першу чергу реклама - це засіб спілкування з вашим споживачем.

Так, реклама-задоволення не дешеве. Краще вкласти більше грошей в розвиток продукту, його якість і т.п. якщо озирнутися навколо, подивитися хоча б на полиці в магазинах, ви скрізь побачите маркетинг, а ваша підсвідомість згадає рекламу.

 

Як ми створюємо ефективну рекламу?

Ми пропонуємо наступні варіанти розміщення реклами:

1На головній сторінці, ви можете розмістити відеорекламу, також ми допомагаємо створювати відеоролики для наших клієнтів

2Можемо розмістити на наших сторінках у Фейсбук, Інстаграм, та Ютуб ваші оголошення, або рекламу

3У новинному розділі – Ви можете розповісти про вашу компанію, чи сервіси, які є на вашому сайті, або ж прорекламувати вашу продукцію. Ми охоче допомагаємо розвивати ваш бізнес у такий складний час

Ідеальний продукт, це добре. Але важливо ще й те, щоб його хотіли купити. Найчастіше, купують не найкращий продукт, а найвідоміший, до якого вже сформовано довіру за рахунок реклами.

 

Напишіть нам, або зателефонуйте

Як показує практика, реклама працює. І саме вона є джерелом сарафанного радіо. Якщо у вас якісний продукт і прийнятна ціна, то люди, які перейшли по рекламі, неодмінно будуть вас радити своїм друзям і знайомим.

Напишіть нам на скриньку Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. з поміткою "реклама"

Телефонуйте за телефоном +38(096) 205-42-85

Головне бути помітніше і приємніше конкурентів! Удачі в бізнесі!