Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Main Menu

EG24.org - портал оголошень, на якому швидко продають і легко купують!

Дошка оголошення належить компанії Avtofishka 

Клієнти, які ремонтують своє авто, та купують автотовари в інтернет - магазині Avtofishka - найчастіше власники бізнесу, або прості громадяни. Багато наших клієнтів хочуть зробити компанію популярною і відомою, а це досить складно. Адже реклама дорога, а кошти для її доставки в кожен будинок – трудомісткі і витратні. Оголошення в друкованих виданнях коштують досить дорого. А якщо оголошення потрібно оформити ще барвисто і виразно, то сума, витрачена на рекламу, може перевищити навіть дохід, отриманий після публікації. Інтернет відкрив нові можливості. І одним з неймовірних відкриттів для користувачів стали безкоштовні дошки оголошень. Фірми, які вже давно працюють на ринку, змогли оцінити переваги оголошень в мережі Інтернет. Вони відвідують дошки оголошень регулярно і часто. І кількість клієнтів, знайдених за допомогою мережі, зростає незмінно. Але і новостворені фірми можуть успішно розкрутитися, шукаючи клієнтів через дошку оголошень.

Наші переваги:

1 Портал оголошень розроблено професіоналами, які створюють успішні сайти більше 10 років. Якщо вам потрібен сайт, ви можете написати нам так як сайти eg24.org  та avtofishka.org є яскравим прикладом створення якісних сайтів різної тематики;

2 У новинному розділі – Ви можете розповісти про вашу компанію, чи сервіси, які є на вашому сайті, або ж прорекламувати вашу продукцію. Ми охоче допомагаємо розвивати ваш бізнес у такий складний час.  

3 На головній сторінці, ви можете розмістити відеорекламу, також ми допомагаємо створювати відеоролики для наших клієнтів. Щоб замовити відеоролик вашого продукту чи реклами напишіть нам

4 Також ми можемо розмістити на наших сторінках у Фейсбук, Інстаграм, та Ютуб ваші оголошення, або рекламу.

Дошка оголошень, фаворит серед сайтів оголошень України з величезним вибором товарів і послуг. Оголошення працюють краще будь-якої відомої вами газети або журналу оголошень!

Українська онлайн дошка оголошень зі зручним пошуком по областях і містах і простою реєстрацією! Подати оголошення на порталі можна легко, так як дуже зручні функції. Дійте!

 

Ми допомагаємо бізнесу розвиватись!

 

Телефонуйте за телефоном +38(096) 205-42-85

Або пишіть Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.