Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Main Menu

Люди відчувають постійну потребу в актуальних новинах це стосується і новин про компанію, фірму або конкретну людину. Аудиторія друкованих видань поступово переходить на отримання новин з Інтернету, тому розміщення на порталі новин компанії не тільки познайомить з вашою компанією, а й познайомить з усіма новинками продукції вашої компанії.

Реклама на YouTube дозволяє звертатися до потенційних клієнтів і спонукати їх до корисних для вас дій, коли вони шукають або дивляться ролики на цій відеоплатформі. Ми показуємо відео тільки тим, хто зацікавлений у вашій пропозиції. На YouTube приходять всі, від спортивних уболівальників, до любителів тест драйвів.

Минув той час, коли можна було безкарно цілодобово підписуватись, лайкати і засипати спам-коментарями всіх без обмежень.

Просуваючи свій бізнес-проект в Інтернеті, не потрібно забувати про таку платформу як Facebook.

ВКонтакте відмінно підходить для генерації трафіку на зовнішній сайт, тут добре працює реклама товарів низької та середньої цінової категорії. Соціальна мережа дозволяє утримувати старих клієнтів, проводити конкурси і показувати рекламу тільки тим користувачам, які готові стати клієнтами компанії.