Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Main Menu

Реклама на YouTube дозволяє звертатися до потенційних клієнтів і спонукати їх до корисних для вас дій, коли вони шукають або дивляться ролики на цій відеоплатформі. Ми показуємо відео тільки тим, хто зацікавлений у вашій пропозиції. На YouTube приходять всі, від спортивних уболівальників, до любителів тест драйвів.

Немає відео? Нічого страшного.

Наша команда співпрацює з відеомонтажерами які допомогли створити відеоролики для доски оголошення, тому на нашому прикладі ви можете побачити якість відеороликів, замовити відеоролик для своєї компанії, та рекламуватись на нашому каналі YouTube

1Якісний відеоролик-запорука успіху рекламної компанії

2Ваші ролики наша команда розміщує на нашому офіційному каналі даного порталу, тому щоб ваш ролик не був заблокований YouTube - почитайте вимоги до відеоролика і дотримання авторських прав.

Якщо ви хочете отримати якісний Відеоролик, вам варто написати нам з позначкою " Відеоролик"

 

Вимоги YouTube до роликів

1Авторське право відіграє важливу роль у житті спільноти YouTube, тому важливо розуміти, що це таке. Ознайомтеся з ресурсами на цій сторінці, і ви дізнаєтеся, як захищати свої права і враховувати права інших користувачів.

2На YouTube заборонено розміщувати ролики, що містять контент сексуального та порнографічного характеру

3Не можна публікувати відео, що спонукають глядачів, особливо дітей, до дій, які можуть привести до серйозних каліцтв. Такі ролики ми або видаляємо, або встановлюємо для них обмеження за віком

    Заходьте на наш канал